O nas

Od 2008


W 2008, Delifeng Technology Co. Limited jest profesjonalnym producentem kamer akcji, aparatów rozdzielczych, kamer szpiegowskich i inteligentnych system ów aparatów do drzwi.Po latach rozwoju, stajemy się firmą z 1,500-kwadratowego obszaru produkcji i więcej niż 110 pracowników, ponad 30 R & D i inżynierowie obsługi.W ten sposób nasza roczna zdolność produkcyjna wynosi ponad milion sztuk.
Na początku zaczynamy od aparatu cyfrowego, jednorazowej kamery i kamery szpiegowskiej, tylko dostarczamy produkty do krajowej firmy handlowej, nasz międzynarodowy dział sprzedaży został ustanowiony w 2015.W 2017 Delifeng zaczął upraszczać linię produktów i specjalizuje się w elektronice sportowej i inteligentnej elektronice.


Usługi kontroli jakości i OEM/ODM


Jesteśmy firmą wysokiej technologii, która koncentruje się na produkcji i R & D. Każdego roku inwestujemy 30% naszego rocznego zysku w nasz dział kontroli jakości i oferujemy pracownikom dobrobyt, aby zapewnić jakość produktu i zapewnić stabilność.Zawsze wierzymy, że tylko nasi pracownicy czują się szczęśliwi, mogą produkować produkt ostrożnie.Mamy profesjonalny zespół QC do testowania produktu jeden po drugim przed wysłaniem go, tymczasem, aby dostosować się do Europy, rynku amerykańskiego, stosujemy certyfikat CE, FCC, RoHS i UL.Nie tylko zapewniamy obsługę OEM, ale również zapewniamy ODM poprzez zintegrowanie wszystkich zasobów naszych dostawców.


Skorzystaj z naszej przewagi


Jesteśmy nie tylko producentem dla naszych klientów, więcej niż dziesięć lat, co253539; doświadczenie w produkcji aparatów fotograficznych, mamy dobrą wiedzę w zakresie kamery sportowej, Dash camera i3539;trend i rynek, dzięki czemu klienci mogą zrealizować swoją wartość marki i uzyskać bardziej użyteczne informacje o produkcie z naszej platformy.Zapraszamy klientów do odbycia podróży służbowej do naszej firmy.
Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby rozpocząć pozyskiwanie.


Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe